Twitch Tasarım çünkü; her gün büyüyen dijital dünyada,
yayın hayatına başladığı günden beri takip ettiğim platform.

Twitch Tasarım ile ilgileniyor olmamın nedeni, rakiplerine ve dijital dünyaya yeni bir soluk getirmesiydi Twitch platformunun. Oyun dünyasına olan tutkum, bu platformun içinde binlerce saat geçirmiş olmam, tasarım bilgimi bu noktada kullanılabileceğimi hatırlattı. Twitch.tv kanalınızda ihtiyaç duyduğunuz tüm materyalleri size özgün bir şekilde tasarlayabilir, kanalınıza farklı bir soluk kazandırabilirim.

Logo tasarımı, kurumsal kimlik, katalog, broşür ve outdoor reklam
dahil tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak tasarımlar sunabilirim.

Startup veya şirketlerin bulundukları sektöre uyumlu şekilde tasarlanan, karakter seçimi ve doğru renklerin kullanımıyla oluşturulan, logo tasarımları, katalog, broşür, flyer ve outdoor reklam/giydirme kapsamında adından söz ettirecek işler çıkartabilirim. Bu kategoriden farklı, özel tasarımlar gerektiren istekleriniz için de çözümler sunabilirim.

Sosyal medya hesaplarınızın içeriksel, editöryel
ve yönetim kısımlarında size çözümler üretebilirim.

Özgün içerikler ile sektörünüzle bağlantılı şekilde düzenli olarak yapılacak gönderi paylaşımları, özel gün kutlamaları, hedef kitleye yüksek oranda ulaşan reklam içerikleri ile kurumsal çizginizle bağlantılı bir yönetim hizmeti sunabilirim. Doğru ve sistematik bir şekilde yönetilen sosyal medya hesapları daima organik takipçiyi beraberinde getirir.

Web tasarımı ve mobil cihazlar için kullanıcı
deneyimi yüksek UI/UX arayüz tasarımı.

İnternet sayfalarında elden ele dolaşan kopya arayüzlerden, size yeterli gelmeyen temalardan kurtulabilirsiniz. Size özgün bir internet sitesinin arayüzünü birlikte tasarlayabiliriz. Hem UI hem de UX yeterliliğine sahip olmasını istediğiniz mobil uygulamalarınız için size sade, anlaşılır ve kullanışlı bir arayüz sunabilirim.

Youtube, Spotify, Apple Music, Soundcloud
ve daha fazlası.

Youtube kanalınızın logo tasarımı, video içerik görselleri, kapak fotoğrafı görselleri gibi tüm ihtiyaçlarını karşılayabilir, Spotify, Apple Music, Soundcloud ve diğer müzik platformlarında yayınlayacağınız müzik albümlerinizin kapak görsellerini hazırlayabilirim.