Görsel iletişim ve markayı güçlendirme çalışmaları, günümüzün en büyük ihtiyaçlarından biri.
Moda gibi, trend olan içerikler zamanla çağın gerisinde kalabiliyor. Günümüzü yakalamak, heyecan uyandırmak,
müşteri deneyimi sunmak, anlaşılır ve sade bir arayüze sahip tasarımlar hazırlamak bu sektördeki en büyük altın oran.

Yunus Nalcı

Grafik Tasarımcı, Sosyal Medya Uzmanı

Grafik tasarım, sosyal medya yönetimi ve video projeleri alanında tecrübelere sahibim. Geleneksel medyadan ziyade dijital medya ile daha çok ilgileniyor ve bu alanda ilerlemeye gayret ediyorum.

Bünyesinde bulunduğum şirket ve reklam ajanslarında dahil olduğum projelerin strateji kurgulama aşamasında özgün olmayı amaçlayan ve yaratıcılık oranı yüksek olan işler yapmaya özen gösterdim. Dönemin trendlerine göre seçimler yapıp, renk kültürünü, doğru karakter kullanımını her zaman metot olarak belirledim. 

Hızlı aksiyon alınması gereken kısıtlı zaman aralığında, pratik şekilde çalışıp kendimi sürecin önüne atabilir, yetiştirilmesi gereken işi tam zamanında veya mümkünse daha kısa sürede teslim edebilirim.

Endüstri, eğlence, perakende, teknoloji, tekstil, mücevherat, eğitim, inşaat ve daha birçok sektörde çoğu zaman kendi içeriğimi üreterek sosyal medya editörlüğü yaptım. Dahil olacağım tüm oluşumlara kısa sürede adapte olabileceğimi düşünüyor, editöryel yeteneğime güveniyor ve güçlü içeriklerden oluşan dikkat çekici işler yapabileceğime inanıyorum.